| Anonimus1358 a întrebat:

La magazinele de îmbrăcăminte H&M, Pull&Beat te angajează chiar daca ai 10 clase?

2 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Da, cred că te-ar angaja cu juma' de normă, dar de ce ai vrea să te angajezi acolo? Faci sclavie pe un salariu de nimic.

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Nup. Macar liceul terminat, zic si eu. In ziua de azi fara liceu esti ca si mort. Mai mult de lucrator intr-o fabrica nu ajungi. Sau sofer pe tir, chestii d-astea care au nevoie de un curs special si un examen.