| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca vor fi reduceri de Black Friday si la magazinele de imbracaminte din Mall? big grin

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna Alexandra
Nu stiu in Mall, dar sunt vreo 30 de magazine online de fashion care au reduceri mari.
Fara inghesuiala din mall. :)
Lasa un email pe http://reduc.ro/ si iti trimit cu o zi inainte lista completa de magazine. :)

| XxRoyalxX a răspuns:

Depinde de mall. Incearca. Chiar daca nu ar fi reduceri, poate vezi vreo bluza interesanta. Eu zic sa s-ar putea sa fie reduceri de Black Friday. Cauta un mall care are site si uita-te. happy