| Lary_2950 a întrebat:

La o rochie scurta turcoaz ce accesorii si ce pantofi ar merge. tin sa mentionez ca ma duc la o nunta si rochia este eleganta

7 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Pantofi cu toc negrii, argintii sau aurii cu o bratare mare de aceeasi nuanta CU pantofii ar merge perfect.Nu te pierde in detalii! http://2.bp.blogspot.com/......00+ron.jpg

| KaMy a răspuns:

Pai ar merge niste pantofi negri sau culoarea rochiei
iar daca rochia este incarcata niste cercei negri, o bratara sunt de ajuns.
daca ai si plic depinde si de culoarea plicului
Sper ca te-am ajutat

| Madilyn a răspuns:

Pai daca rochia este scurta s`ar potrivi o pereche de pantofi negri cu toc subtire [ nu foarte inalt ].
Iar ca accesorii : o pereche de margele lungi.

| Ruddy_2272 a răspuns:

In niciun caz pantofi negri...e vara,sandale negre da,maro,alb,galben sunt culori care merg la turcoaz si in functie de incaltaminte iti alegi si accesoriile, geanta, cercei etc

| Tweety_5554 a răspuns:

Ar merge niste pantofi si accesorii roz

| comycutza a răspuns:

Ceva de genu: http://weheartit.com/entry/12047681 sau poti sa combini cu niste pantofi crem si accesorii crem cu turcoaz si rozul acela care se poarta vara asta ca sa fii mai colorata.mie imi place la nebunie combinatia turcoaz, crem, roz:D.si dka nu vrei crem pantofii pot si tot roz dar nu bombon,, rozul acela cald:d:*