| LoveIsMyDrug a întrebat:

La pantofii decupati (in fata) se poarta ciorapi?thinking

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Da,daca vrei eventual culoarea piciorului. Exista dres si fara acea zona intarita la varf.Pe vremuri se spunea ca o doamna adevarata poarta dres intotdeauna chiar si la sandale, dar ele aveau dresuri din matase si nu din lycra.Asta nu inseamna sa porti dres la sandale, dar la pantofi decupati daca e rece afara sau sa nu te "roada" pantoful poti daca nu iti este cald.Conteaza sa te simti tu bine.

8 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Se poarta. Exista ciorapi speciali care nu au acea cusatura in fata. Teoretic o femeie trebuie sa poarte tot timpul ciorapi (dres).

| Angelik_6250 a răspuns:

Nu! arata urat si la unii mai aluneca si picorul.

| Vögeln a răspuns:

Poti sa portitongue
dar sa nu se vada:-ss
fundabatting eyelashes?

| denisssa a răspuns:

NU! se vede urat happy

| stresat a răspuns:

Eu zic ca nu.

| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Nuuuu

| dansatoareaDG a răspuns:

Nu normal ca nuuuuu

| Costin_Georgescu_1981 a răspuns:

Da așa ma gândesc și eu nu se vede frumos