| Darktee a întrebat:

La plaja sub sort se poarta chiloti, sau nu se poarta nimic?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu se poata nimic.

3 răspunsuri:
| Vio199 a răspuns:

Marea majoritate a baietiilor nu poarta nimic pe dedesubt de sortul de baie. Dar stiu si cativa baieti ce din anumite idei fixe ale lor, isi iau pe dedesubt. Deci asta e o decizie pe care tu trebuie sa o iei in functie de cum te simti mai bine, dar in general, nu se poarta nimic pe dedesubt de sort.

| aXy99 a răspuns:

N-are importanta.

| AlexPatriciu a răspuns:

Nu se poarta nimic, decât sort și papuci, sa ai ceva pe cap sa nu faci insolație!