| Piersii a întrebat:

La scoala, niste fete au venit cu bluze cu umar gol (care vin peste maieu). Le-am intrebat de unde le-au luat, si au spus ca din Afi. Nu stiau de la ce magazin. Si bluze, si cizme din acelea cu gaurele (model). La ce magazin gasesc? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Rockăr a răspuns:

Bluze de alea se gasesc la Berska, new yorker, guess, H&M, peste tot in malll si nu numai
si cizme de alea la fel

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cauta in Obor!

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

E vara ce rost au cizmele...
happy si bluze din alea se gasesc oricunde

| HoneyCocaine a răspuns:

Gasesti peste tot [ ilotti, bsk, new yorker, oriunde ]. cizme d'alea am vazut doar in Big Berceni si Castani.

| Sotaro324 a răspuns:

Buna AndreeaIoanaT

http://www.aficotroceni.ro/magazine

Aici gasesti tot ce vrei magazine cinema orce :P

Ai harta afi

funditaaa? :dpd:d:d:D

| Madutzadragutz05 a răspuns:

SAll. Eu zic sa te duci la un magazin cu multe haine sau eventul in piata ca acolo sigur gasesti. Eu am avut aceeasi problema dar am rezolvat. Tricoul cu maieu costa cam 25 lei iar cizmele 50 lei. Sper ca te-am ajutathappy

| Anerol a răspuns:

Se gasesc pe la o groaza de magazine.