| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc tricouri/maiouri/bluze 'Faydee'? In ce magazin din Romania?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sa dai banii pe un tricou care scrie doar un "Faydee"? Zic ca nu merita sa arunci banii pe asta si ai putea face altceva din banii astia. Daca te pricepi la pictura ai putea investi in culori speciale pentru pictura textila si un tricou simplu care iti place tie si sa il pictezi sau sa scrii acel text de Faydee. In loc de 24 dolari sau euro cat face tricoul, din banii astia vei face 10 tricouri cu asa ceva sau orice alta tema ceea ce-ti place.winking

| Ralukafay a răspuns (pentru MihaelaDart):

La asta m-am gandit si eu.

| MihaelaDart a răspuns:

Sau o alta idee ai putea gasi o poza cu Faydee si mergi la un magazin sa ti-o imprime pe tricou si tot mai ieftin ajungi si asa.