| EVA_7591 a întrebat:

La solar stai in costum de baie/lenjerie intima?big grin intreb pentru ca nu am mai fost si vreau sa ma informez inainte.Multumesc!

6 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Eu stau goala de fiecare data cand ma duc si pana acum nu am avut surprize neplacute (sa intre cineva peste mine sau ceva de genul).

| Rallu_2412 a răspuns:

Daca vrei un bronz frumos si uniform fara nimic pe tine (doar esti singura in cabina) dar daca vrei cu costum de baie cu dungi...
Tu decizi. Noi ti-m rasp la intrebare. :*

| EVA_7591 explică:

Pt Vlad: nu era nevoie sa faci misto, daca doreai sa ma ajuti raspundeai cum trebuie daca nu, mai bine taceaiwinkingsi stiu si eu ca este cald, dar m-am referit care din costumul de baie/lenjeria intima sunt mai bune pentru purtat la solar

| pisioi a răspuns:

Daca vrei sa te bronzezi complet nu ramai goala pentru ca oricum esti singura in camera. dar daca nu vrei complet cu costumul de basie dar ai grija la bijuterii sa ti le dai jos pe toate sa nu ramai cu urme

| RoxX_1956 a răspuns:

De regula se sta in costum de baie!big grin
Este mult mai comod asabig grinbig grin

| vOdK a răspuns:

Nuuu cum sa stai cu costm de baie! acolo e frig trebuie sa-ti iei un cojocel! he ce crezi ca se inting alea. intra in soc hipotermic de la frig!