| mary123 a întrebat:

De ce in general fetele au o problema cu baietii care le vad in lenjerie intima, dar nu comenteaza cand aceiasi baieti le vad in costum de baie?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Costumu de baie acopera mai bine zonele interzise de aia nu se plang.

| sabin89 a răspuns:

Lenjeria intima e mai transparenta:-)

| DNSK a răspuns:

Aia nu inteleg nici eu. mister.e acelasi lucru!, dar gandul e de vinathinking eu nu pot vedea o fata in lenjerie, dar o poate vedea un oras intreg pe strand! daca afli raspunsul zi-mi-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pen'ca le place sa isi arate podoabele cand vor ele, nu cand vor trecatorii...