| Mariusica95 a întrebat:

Luna asta am banchetul de clasa a 12-a si nu stiu ce costum sa-mi aleg.m-am gandit la doua variante : costum negru,camasa alba,pantofi negri, cravata si batistuta aurie sau costum bleumarin camasa alba cravata nu stiu de care si pantofi maro. sfaturi, pareri?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara combinatia de costum negru si camasa alba, ai sa arati la fel ca si chelnerii.

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Mie sincer imi place mai mult prima varianta. happy

| Andreea_Madalina_1997 a răspuns:

Eu zic sa ti iei o pereche de pantaloni negrii. dar nu stofa.mi se pare prea sofisticata pentru banchet..si camasa alba sau bleu cu sacou negru.

| BrunetteNBlonde a răspuns:

Mie imi place a 2-a varianta dar la pantofi inlocuieste maro cu negru/bleumarin piele intoarsa si papion de aceeasi culoare ca si costumul.Prima varianta e prea comuna.