Întrebare recomandată | Silviu0101 a întrebat:

Papion sau Cravata? Dau funda.Ce merge cel mai bine la costum. Am un costum gri inchis, pantofi negri, curea neagra, camasa alba, si nu stiu ce sa imi pun, papion sau cravata ( este pentru banchetul clasa a 12), care e cea mai buna alegere?, si ce culoare? Dau vot la ceilalti. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| flor123 a răspuns:

Papion, se potriveste absolut orice culoare pentru ca porti culori neutre

11 răspunsuri:
| Inela a răspuns:

Buna!
Cred ca papion happy
Dar alege ce crezi ca te avantajeazawinking

| FuNNy121431 a răspuns:

Hei, papionul merge foarte bine la costum.

| KуКлА a răspuns:

Papion negru este cel mai potrivit

| nossa a răspuns:

Papion negru

| zepelin123 a răspuns:

Papion rosu. Arata cool! Funda?

| Madalinaaaa70 a răspuns:

Pai eu cred ca papionul ar arata mult mai bine decat o cravata batraneasca ....Papionul ar putea fi negru.Va arata super. Funda?

| alexandra9love a răspuns:

Papion, sa fie cat de strident ca arata bine!

| iVotkă666 a răspuns:

Clar...Papion : mov sau albastru deschis. happy ^^

| KillerBossx a răspuns:

Cravata

| cAp00Ne a răspuns:

La moda acum este papionul! Dar depinde si de gusturile tale!