| WolfSRain a întrebat:

M-am bronzat acum 1 saptamana uniform si destul de bine nu m-am ars dar am simtit un pic seara piele de pe fata.

Pe frunte si pe obraji s-a decojit un pic pielea si au ramas ca niste pete unde sunt bronzat si unde nu sunt.

Cum pot sa dau jos pielea care nu s-a decojit?

Sau ce solutie ar fi sa ma bronzez sa se uniformizeze?

As prefera sa decojesc cumva pielea care nu s-a dus.

2 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Pai bronzul oricum trece repede daca nu-l mentii. Te speli mai des pe fata cu apa, chiar si calduta si se ia

| Doini112 a răspuns:

O sa fie uniform degraba fara sa-i faci nimic nu cred ca te va ajuta cu ceva raspunsul meu dar bafta :*