| BelleDy a întrebat:

M-am gandit la o masca pentru par: galbenus de ou cu ulei de ricin, avocado, jojoba si cocos. Ce parere aveti? Ar fi eficienta pentru cresterea si stralucirea parului?

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Mai pune si niste stafide, salata boeuf, ulei de castane proaspete d'abia cazute din copac, suc de zmeura cu felii de ridichi. Vorbesc la modul CEL MAI SERIOS incearca si tu.

| Spanic a răspuns:

Da este eficienta, dar ar fi mai bine fara cocos si jojoba.Si se lasa 30 de minute apoi se spala bine

| HomerTheSolider a răspuns:

Pune tot ce ai in frigiderbig grin