| misha2309 a întrebat:

M-am interesat de un curs de coafor si cel care imi convine cel mai bine este cel oferit de Carmen Stil (Carmen Fedeles) din Iasi...A facut cineva cursuri acolo sau cunoasteti persoane care au urmat cursurile oferite de Carmen Stil? As vrea sa stiu daca se merita si daca inveti ceva acolo.

3 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

De ce nu vorbesti cu ei sa-ti dea referinte de la foste cursante?

| misha2309 explică (pentru SaschaM):

Am vb la telefon cu o tipa care a facutr cursurile la ei si a ramas sa lucreze acolo. Ideea este ca ea mi-a zis numai lucruri bune, culmea ar fi sa zica altceva, nu? De asta ma gandeam ca poate gasesc pe cineva obiectiv care sa imi ofere o parere happy

| SaschaM a răspuns (pentru misha2309):

Da... Cere numere de telefon sau adrese de mail ale altor cursantewinking Sau intreaba pe un forum/grup de facebook dedicat Iasului.