| Vodafone95 a întrebat:

M-am vopsit in cap (blond) sunt saten normal,mi se pare că nu mi-a decolarat parul destul(cat as fi vrut eu).Mi-a iesit un fel de roscat, e prima vopsire.Credeti că daca iau cea mai blondă vopsea, tin 35 de minute si apas calumea pe vopsea cand o pun pe par se va decolara calumea, fiind si la a doua vopsire parul.Sunt baiat.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la un specialist, la un stilist. nu e bine sa faci experimente cu aspectul tau. ai vazut ce ai patit prima data, nu cred ca iti va iesii nici din a 2a... daca era usor, nu mai existau saloanele

| HappyGirl4 a răspuns:

Da merge cu o vopsea mai blonda