| MaduP a întrebat:

Am o mare problema si am nevoie de ajutorul vostru. M-am vopsit de curand,parul meu inainte fiind blond-caramel asa(vopsit) si am sperat ca daca combin un blond cu un roscat imi va iesi un portocaliu,insa marea surpriza a fost ca mi-a iesit un roscat intens de toata frumuseteasad,care nici nu mi-a prins pe unele portiuni de blond. Si acum vreau sa ajung la culoarea mea naturala,un saten, ca m-am lecuit de atatea culori. Are cineva idee cum pot face asta? Mentionez ca ma vopsesc numai cu Palette.

Răspuns Câştigător
| Deussy a răspuns:

Brusturele te ajuta la asa ceva. Iti si intareste parul. Creste pe maluri de rauri si paraie, in santuri si lizerie. MODURI DE FOLOSIRE : [ Pui frunzele la fiert cu apa si apoi te speli pe cap cuu elbatting eyelashes trebuie repetat asta o data - de doua ori pe saptamana timp de 2 - 3 luni. In timp iti va aduce culoarea ta naturala a parului. Depinde de cum ai parul. Poti sa te speli si o data pe saptamana. Asta depinde de parul tau. Sper a te-am ajutat. FunditsSa? puppy dog eyes :*

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Du-te la salon si intreaba ce poti face sa-ti decolorezi par sau sa ajungi la culoarea naturala cu vopsea. Si apropo, portocaliul sau roscatul natural nu prea ti se potrivesc, incearca sa folosesti doar noante de saten sau blond inchis.

| Moonlight123 a răspuns:

Incearca sa folosesti o vopsea de la Garnier, e mai buna decat palletul sau daca iti permiti loreal; si daca esti un roscat intens mai asteapta o saptamana 2 si spalate mai des pe cap ca sa se mai duca din intensitate si acum depinde ce fel de saten doresti. daca vrei ceva mai deschis ia un blond foarte foarte deschis cenusiu..sa se duca rosul iar daca vrei mai inchis iti sugerez un ciocolatiu. ca sa scapi de roscat pentru moment