| Anonim2796 a întrebat:

Ma duc prin mall....si vreau sa imi iau cizmele negre peste genunchi, cu platforma. Cu ce le pot asorta? Nu imi vine nicio idee. Nu vreau sa fiea prea elegant oricum...ma ajutati cu o idee?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Cu o fusta clos putin deasupra cizmelor si cu o bluza putin mai larguta. Ai grija la incaltamintea peste genunchi, pentru ca poti transforma foarte usor o tinuta ok intr-una vulgara

| Anonim2796 explică (pentru anamariarot):

Stiu...de asta am si zis...sa nu fie prea elegant sau ceva. Merci

2 răspunsuri:
| xClaudiuFTW a răspuns:

Salut la ghetele negre iti sugerez niste blugi blo-marin un tricou alb si o camasa (preferabil de culoare albastra, neagra sau rosie)
si o sapca gri sau neagra sau rosie intarsa invers.
Sper ca te-am ajutat. funda te rogggg