| piticu21 a întrebat:

Ma insor, cu ce ma imbrac maine?

Maine ma insor. Doar cununie civila, la ora 9, la Primarie. Cu ce sa ma imbrac? In blugi? Sau la costum? Sau pantaloni de stofa si o camasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni de stofa si o camasa

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In blugi si tricoul cu sexul oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In costum, fara cravata, decheiat la sacou si primul nasture de la camasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni scurti si tricou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In slapi, slip si cu prosopul pe gat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te asa cum vrei sa apari in poze, duh. (lamaie.ro)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni largi...tricou lejer...ca sa fie bine zic..sa nu fie rau. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pijamale, frate! Oricum, la cum se imbraca lumea azi, nu se prinde nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa/pantaloni de stofa happy

FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Vrei să fii la modă sau vrei doar să te însori? :-) Se poartă tenișii sau pantofii sport uni-color, cu talpă subțire, asortați la cravată, chiar și cu pantaloni de stofă și cămașă.

| iyli a răspuns:

Cum te simti tu bine!
Casa de piatrawinking
Sa fiti fericiti!

| cojo a răspuns:

Pai depinde cu ce se imbraca si sotia happy... teoretic ar trebui sa va "potriviti" happy

| aniana a răspuns:

Trening

| claudelle a răspuns:

Niciodata...sa nu te mai gandesti la blugiii...costumul este perfect pentru cununia civila...camasa si esti perfect sa ai sanatate fericire bucurie si multa dragoste ...sa o respecti ...ai grija de familia ta

| bogdip a răspuns:

La 9 inca nu e chiar asa de cald, nu? costum, fara cravata si daca se incalzeste prea tare atmosfera poti renunta la sacou...winking...casa de piatra again tongue

| chinezu a răspuns:

Io zic sa iti iei tricoul cu roblogfest big grin.

| bigdady_7478 a răspuns:

Lasa blugii pentru petrecerea de dupa... fa-te elegant sa dai bine in poze...Casa de piatra!