| FiT7EA a întrebat:

Cand te duci la o cununie civila la primarie trebuie neaparat sa te imbraci cu costum?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Nu este musai, poti sa iei ceva blugi si o camasa, adica nu scrie nicaieri ca trebuie sa ai musai costum, trebuie totusi sa fii imbracat ofice.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da! Fiind un eveniment atat de important, din respect pentru cuplul casatorit, se merge la costum si tinuta de gala, eleganta.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu. Trebuie sa te imbraci in costum de baie laughing

| Quassaar a răspuns:

Eu la cununii optez pentru ținuta casual-elegant. Seara la petrecere merge un costum.