| ancaafarcas a întrebat:

Ma intereseaza realizare unor manusi de satin la comanda si as avea nevoie de niste recomandari de locuri unde as putea sa le fac, oriunde in tara. Multumesc!

3 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

La orice croitoreasa sau atelier de croitorie. Daca mai gasesti prin tara. In trecere am vazut ca sunt orase unde au. La mine in zona, nu mai sunt deloc.

| Sunshine123 a răspuns:

Bună! Poți merge tu să cumperi materialul iar după să mergi cu el la o croitorie și să le spui ce dorești să se facă din materialul respectiv.

| deasasd a răspuns:

Folosesc substante