| buburuza_9197 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? As dori sa intru in legatura cu un reprezentant Care Cosmetics.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gaby_8950 a răspuns:

Da
eu sunt reprezentant
care e problema ta?

2 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Iti sugerez sa incerci la aceste date de contact iti multumesc,
Date de contact:
e-mail: office@carecosmetics.ro
tel: 021-210. 58. 63
mob: 0730-671. 944; 0768-388. 309.

| buburuza_9197 explică:

Multumesc!

Pentru Gaby: m-am inregistrat pe site-ul carecosmetics.ro la "Inregistrare Reprezentanti" si am selectat optiunea "Doresc sa primesc prin posta catalogul pentru reprezentatii Care Cosmetics.". Asa procedez ca sa imi fie livrat un catalog sau mai trebuie sa urmez si alti pasi?