| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Oriflame. Sunt riscuri? Daca nu ma poate ajuta cineva cu alte informatii?happy

1 răspuns:
| AyliN98 a răspuns:

Hey! Parerea mea este ca nu exista riscuri, adica poti sa fi reprezentant.- Nu ai de ce sa iti fie frica; NU EXISTA RISCURI ( atat timp cat este serioasa );
- Pentru inscriere nu este nevoie decat de o copie dupa buletinul tau daca ai 16 ani impliniti, sau a unuia dintre parinti in cazul in care nu ai 16 ani; Atata tot :*;
- Comanda minima practic nu exista, insa pentru a beneficia de comision trebuia sa ai minim 50 lei;
- In cazul in care nu mai ai destul timp pentru te ocupa, poti pur si simplu sa nu mai plasezi comenzi si gata. Oricand cand vei dori sa revii, doar plasezi o comanda si asta e tot :D;
- Nu se intampla nimic in cazul in care nu faci o comanda de cat ti se cere. Nu iti impune nimeni ce sa faci, noi doar te indrumam;
- Uite Programul de Bun-Venit pentru noii inscrisi, de care de asemenea poti beneficia si tu la inscriere : http://oriflame-botosani.blogspot.com/......crisi.html
Sper ca te-am convins ca ai doar de castigat cu Oriflame! >:D Funda?