| WithoutName123456789 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o opinie in legatura cu aceste doua perechi de papuci?

https://answear.ro/1730730-jordan-pantofi-air-jordan-1-m id-se.html

https://answear.ro/1756886-jordan-pantofi-access.html

Nu reusesc sa decid pe care sa ii cumpar.Voi pe care i-ati cumpara?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îmi plac mai mult ăia cu șireturi negre, mi se par mult mai versatili

| aXy99 a răspuns:

Primii. Sau a 2-a pereche daca ai multe haine rosii.

| WithoutName123456789 explică:

Intr-un final i-am ales pe cei cu rosu, va multumesc tutuor pentru raspunsuri. happy

| TatianaIstrate a răspuns:

Wow, tough choice. Cred ca as merge totusi pe varianta cu rosu. Mi se par parca si mai cool. Desi nici cei cu sireturi albe nu sunt de lepadathappy

| RaulBohorodit0 a răspuns:

Parerea noastra nu conteaza, tu trebuie sa decizi

| WithoutName123456789 explică (pentru RaulBohorodit0):

Da,dar parerea voastra ma poate ajuta sa iau o decizie happy

| Adry05 a răspuns (pentru RaulBohorodit0):

Tu n-ai cerut în viața ta părerea altei persoane când ți-ai cumpărat ceva? mă îndoiesc.