| andypandy_2709 a întrebat:

Ma puteti ajuta (va roog) nu stiu cum sa ma tund, am fata ovala(lunguiata) ochii caprui (daca conteaza), parul lung.si as vrea sa ma tund scurt ( am cautat pe net, dar nu mi-a placut nimic) si sa imi fie carliontat (eu am parul drept, dar daca se poate acea tunsoare sa imi stea bine si cand am parul drept )....ma ajutati? funda :* (nu vreau tunsori cu breton drept )

4 răspunsuri:
| andypandy_2709 explică:

am uitat sa mentionez ca sunt fata laughing

| William a răspuns:

Daca nu iti place sa te tunzi scurt tunde-te lung.

| andreiutz92 a răspuns:

Pai potii incerca candmergi la un SALON nu la frizel sa-i zici sa te tunda cu breton pierdut.dar acum este la moda freza aia cum are smiley cu breton ridicat uita-te la ultimul lui videoclip dead man walking