| Sara2 a întrebat:

Ma refer la produsele care le aveti in prezent: ce parfum folositi, balsam de par, sampon, gel de dus, crema de corp, sapun, rimel, luciu de buze, ruj, deodorant? din fiecare ce anume folositi

22 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

1. Parfum Ines de la Fressange http://www.news-parfums.com/......p2082.html
2. Sampon, Balsam de par si masca Hegron Professional http://atshopping.ro/category.php?id_category=12
3. Crema de corp Hegron BodyLotion http://atshopping.ro/product.php?id_product=105
4. Sapun Lichid Hegron antibacterian http://atshopping.ro/product.php?id_product=96
5. Rimel Maybelline Volum Express turbo boost
6. Luciu de buze Maybelline
7. Ruj L'oreal
8. Deodorant Rexona

| Mary Marry a răspuns:

Eu folosesc asa:
Parfum:Imi plac mai multe parfumuri dar preferatele sunt:Gucci by Flora, J'adore, Ange and Demon, Euphoria(Calvin Klein), Nina Ricci de mere, Angel, etc.
2.Balsam cat si sampon:L'oreal.
Gel de dus:Cele de la Sephora. Dar cateodata si cele de la parfumurile de sus.
Sapun:Nu stiu cum se numesc dar mai folosesc si Dove.
Rimel:Eu nu prea am nevoie de rimel deuarece am genele foarte lungi dar la o nunta ceva am de la L'oreal si Lancome.
Luciu de buje, Ruj:Bourjois, L'oreal, Dior sau Rimel London.
Deodorant:Cele de la parfumurile de mai sus, sau de la Nivea, Adidas.

| Maya. a răspuns:

Parfum:Litlle black dress(avon), sampon:head&shoulders, gel de dus:unul de la avon, crema de corp:straight faceavonlaughing, sapun-dove, rimel-supersock(avon), luciu de buze-avon, deodorant-lady spedd stick

| Smile_5509 a răspuns:

Parfum:Xo pearl, Dolce&Gabanna-Light blue
Balsam-Elseve colagen
Sampon-Elseve colagen
Gel de dus-Nivea/Dove
Crema de corp-Nivea happy time

| Ana a răspuns:

Pai big grin
parfum: Lacoste
balsam de par: nu folosesc
sampon: Clear
gel de dus: Camay
crema de corp: Dove
Sapun: Dove
Rimel: Avon Super Shock
Luciu de buze: Color trend
Ruj: Color trend
deodorant: Dove

| Yollanda;x a răspuns:

Parfumuri: Dior, Ungaro, Lacoste, Chanel, Burberry, Prada, Lancome Tresor
Balsam de par: nu folosesc
Sampon: Tigi S Factor Smoothing Shampoo
Gel de dus: Academie Douche Moussante Corps
Crema de corp:Estee Lauder Body Performance Firming Body Creme
Sapun: Clinique Facial Soap - Mild
Rimel: Chanel Cils A Cils
Luciu de buze: Lancome Juicy Tubes
Ruj:Christian Dior Diorific Lipstick
Deodorant: Calvin Klein Obsession Coffret

| SheCanFlyy a răspuns:

Parum-Burberry -Weekend
Balsam-Beauty Care
Sampon-Hymalaya
Gel de dus-de la nivea
Crema de corp-Nivea
Sapun-Nivea
Rimel-Lancome L'extreme
Luciu de buze-Juicy Tubes Lancome
Ruj-Addict High Shine Dior
Deodorant-De la Nivea

| Alisa a răspuns:

Parfum: Jennifer Lopez, Lacoste, FM
Balsam de par: Pantene
Sampon: L'Oreal
Gel de dus: Dove
Crema de corp: Lacoste
Sapun: Dove, Nivea
Rimel: Maybelline New York the COLOSSAL Volum' Express
Luciu de buze: Nivea, Maybelline
Ruj: Nu folosesc
Deodorant: Dove, Nivea.

| zepssy a răspuns:

Parfum: 2in1 Calvin Klein si L. A. M. B by Gwen Stefani
Sampon+balsam: Matrix (preferatele mele, sunt exceptionale) si Paul Mitchel
Gel de dus: Dove, Aveeno, Roses from Victoria's Secret
Crema de corp: Jergens(foarte buna) si diferite sortimente Victoria's Secret
Sapun: Softsoap
Rimel: Maybelline lash stilleto
Luciu de buze: L'Oreal ( with watermelon) si Clinique for soft lips
Ruj: nu folosesc
Deodorant: Dove(cu castravete) si Adidas

| pitikaaa a răspuns:

Parfum:Tressele, Miss O, Today Tomorrow, Dolce Gabanna
balsam de par nu folosescbig grin
Sampom:Advance Tehniques de la Avon, Head & Shoulders, Wash & Go
Crema de corp:SSS, Tressele, Nivea
Sapun:Nivea
Rimel nu folosescbig grin
Luciu de buze: de la Avon
ruj nu folosesc
deodorant:Rexona, Lady Speed Stick

| ColoredLove a răspuns:

Parfum:Little black dress, Giovani Gold
Balsam de partongueantene
Sampontongueantene
Crema de corp:Eclat
Sapun: Dove
Deodorant:Lady SDpeed Stick
happy

| Missin`you` a răspuns:

Parfum-giordani gold:X
balsam de par/sampon-pantene :X
gel de dus-senses(avon) -mistiquedrooling
rimel-Spectra Lash:-)
luciu de buze- de la Avon, oriflamesmug
deodorant -Lady Speed stick:X
Ruj-nu folosescwinking

| Roberta00 a răspuns:

Parfum:Urban flowers, Deodorant:Lady speed stick, Balsam nu folosesc, Sampon:Nivea Antimatreata, Gel de dus:Senses de la Avon si Nivea Happy time, Crema de corp nu folosesc, Sapunbig grinove, Rimel nu folosesc, Luciu de Buze de la Avon, Ruj nu folosesc.

Cam pe toate le folosesc!

Fundoi?blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur blanca, herbal essences si balsam si sampon, gel de dus sensses de la avon, sapun dove, rimel london, luciu d buze d la avon (nu stiu cum ii zice) si deodorant dove.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfum - Eau de Luxe de la Vanderbilt,
Balsam de par - nu folosesc
Sampon - Wash&Go
Gel de dus - Nivea:X
Crema de corp - Nivea pentru piele uscata
Sapun - Palmolive
Luci de buze - pfff multe incepute nici unu terminatlaughing
Ruj - Nu folosesc
Deodorant - Lady Speed Stick de liliac:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desodorant: Goldenboy, spray: adidas, crema de dat dupa ras: Balsam nivea after shave, gel de dus AXE After hours si chocolate AXE, gel de ras Gilette, masina de barbierit gilette 5 lame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

parfum- Amarige Givenchy, B. U; balsam si sampon-Dove; crema de corp- Garnier hidratare intensiva; sapun Protex\ Dove; mascara Supershock AVON; luciu de buze plump pout -AVON; deodorat Garnier mineral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfum: Bvlgari -Rose Essentielle EDT;
balsam par: Garnier volume;
sampon: Freeman papaya & melon;
gel dus: Bourgeois -Grain de beaute;
crema corp: Fennel -strawberry;
sapun: Olivella;
rimel: Sephora waterproof;
luciu buze: Sephora;
ruj: Maybelline;
deodorant: Dove roll-on.

| AmanoYuno a răspuns:

1.:parfum:sexy graffiti care miroase dulce si genial a bomboane:)
2.:balsam de par:nu folosesc
3.:sampon:pantene
4.:gel de dus:cel de la yves rocher cu rodie
5.:crema de corp:cea de la nivea smooth milk
6.:sapun:dove
7.:rimel:rimel london mi-ar placea sa imi iau dar nu folosesc inca rimel
8.:luciu de buze:unul roz discret de la flormar
ruj:nu folosesc dar am o obsesie foarte mare pentru balsamuri de buze imi plac mult astea:
A.de la yves rocher cel nou cu vanilie
B.palmer's new cacao butter formula
C.nivea sun
9.:deodorant:lady speed stick nu conteaza de care si am avut odata unul genial de aici:
http://www.lush.ro/ro/Deodorant-solid-vegan-natural-T'eo--p1411.html
in criza mai folosesc si dove:)

asta e ce folosesc eu si sper ca te ajuta preferintele mele:)

funda pls?

te pup :x

pa

pa``

| donnatella a răspuns:

Parfumurile mele preferate sunt : Ralph Lauren - Hot si Kenzo -Flower miros foarte bine smug incearcale. Balsam si Sampon - L òreal roz light, crema de corp : Sephora cu ciocolata ( miros ), sapun dove, rimel Maybelline Define A Lash, luciu de buze Bourjois, ruj maybelline, dedorant nivea :d

| NaomiCristina97 a răspuns:

Hei Sara? eu folosesc parfum Hugo boss Deep Red,balsam nu,șampon Elseve Color Vive,gel de dus Nivea Diamond&Argan Oil,crema de corp nu, săpun sense cu ceai verde, rimel Essence Lash like a boss, luciu de buze Essence cu cocos, ruj de la Dm și deodorant Nivea clear.

| sabrene a răspuns:

Parfumuri: Ange ou demon-Givency, Alien-Thierry Mugler, J'adore-Ch. Dior si Hipnotik Poisson- tot de la Dior. Balsam si sampon de la L'oreal Elseve(par deteriorat), crema de corp: una de trandafiri-The Body Shop, Omnia amethist-Bvlgari si J'adore de la Dior care miroase de te innebuneste. Rimel Maybelline lush stilleto si Loreal double extensions. Luciu de buze L'oreal glam shine nuanta 16 pure chrome, luciu de buze Rimmel vinyl stars si ruj lichid Lancome juicy tubes nuanta 23 raisin. Sapun doar lichid, dove de obicei, si gel de dus de la palmolive.;*