| Cherry a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Balea? [sunt nemtesti] Eu sunt multumita si de sampon, deodorant, balsam de buze.

Răspuns Câştigător
| bibi_1859 a răspuns:

da sunt niste produse de calitate si au un miros placut si mie imi plac cred ca ar trebui sa continui sa le folosesti DAR stii ca anumite produse irita sau dauneaza pielii deci fii sigura ca iti fac bine

1 răspuns:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Cherry.
Am auzit aceste produse "Balea", am vrut sa cumpar dar nu am facut acest lucru deoarece pe fosta profesoare de Geografie o chema fix...BALEA,din cauza ca mi-a lasat niste amintiri neplacute desii am auzit cum ca ar fi bune.
Multa sanatate iti doresc.