| vortex_5084 a întrebat:

Mai am 2 zile pana la banchet.Ce fel de papuci si papion ma sfatuiti sa imi iau daca am pantaloni negri,camasa albastru inchis si un sacou albastru putin inchis? Eu m-am gandit ca sa-mi iau papion rosu si papuci rosii ca sa sara in ochi sa fie o pata de culoare.Dar dupa, m-am gandit ca mai bine imi iau papion si pantofi mai inchisi la culoare sa fiu ma sobru la imbracaminte ca dupa par cocalar cu papuci rosii.Ce ziceti?

Vreau sa va mai intreb: Ar fi mai bine sa-mi iau papion sau sa stau cu camasa descheiata la ultimii nasturi sus? Am 15 ani.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu as opta pentru un papion negru, poti merge cu papion si dupa cateva ore sa il iei jos si sa te deschei la camasa la nasturii de sus

| ionutzgadja18 a răspuns:

Deci, acum extravaganta e din plin. Poti sa iti alegi orice culoare care sa iti stea bine pe orice fundal (camasa). Nu conteaza asta. De obicei la pantaloni negrii merg pantofi negrii si camasa alba si un papion negru/rosu. Nu scrie ca nu poti sa iti iei si alta culoare caci pana la urma e banchetul tau. Si eu am 15 ani si maine am banchet