| Iubibilăă a întrebat:

Mai este la moda animal-print?

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mie imi place trendul animal print si am vazut ca se poarta. Inclusiv in colectia Versace pentru. H&M au fost multe piese de acest gen. Pana la urma totul tine de cum iti asortezi hainele incat sa nu le,, sufoci'' cu prea multe modele. Uneori un simplu accesoriu poate da nota aparte a outfitului tau ca de exemplu http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-animal-print-104971

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

N-am prea vazut haine animal-print.
Imbraca-te cum te simti mai bine!; D

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Da, desi depinde de stil si in ce "cantitate" il porti. Incearca sa nu porti animal-print incarcat.

Desi inca se poarta, e pe cale sa piarda, in favoarea culorilor simple si mate a anilor 20' -60'

| Anonymus9 a răspuns:

Da mai este la moda

| GummyBear05 a răspuns:

Daca te prinde poarta nu te mai gandi. Astea vin si pleaca ca si camasile peste tricou. Si este, am vazut in multe magazine colectii recente animal-print.