| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Maine e ziua mea si vreau sa'mi aranjez parul mai diferit fata de zilele normale, numai ca nu prea am idei. sunt tunsa in genu asta http://www.lyla.ro/......_11980.jpg doar ca e mai lung in partea cu bretonu. cum ar trebuie sa mi'l aranjeezz si sa nu dureze foarte mult, avand in vedere ca eu invat dimineata si de oricei el sa drept.

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Onudleaza-l.

| WhiteLover a răspuns:

Onduleaza tot parul, strangel intr-un coc lejer care sa dea senzatia de volum la spate dar lasa cateva suvite ondulate in laterale.sau il ondulezi/faci cu placa si iti prinzi doar bretonul intr-o parte.

| selle111 a răspuns:

Ai putea sa iti ondulezi cateva fite din partea dreapta sau stanga(din fata) sau tot parul.