| RalluPop a întrebat:

Maine`i 1 Martie, si nu stiu cum sa imi fac parulpuppy dog eyes.Sunt blonda, am ochii albastri`, si fata puutin rotunda! Si imi placee un Baiat mai >mare:. >Deci-trebuiee sa fiu ok;;] Si am Breeton pe`o parte! Da`ti repede ideei~!
Va >>Funduiesc::

Răspuns Câştigător
| andr33a_2690 a răspuns:

Eu zic ca mai bine il lasi desprins ca iti ies ochii albastrii in evidenta... daca as fi baiat si as vedea o blonda cu ochii albastrii m-as indragosti de eahee hee sper ca te-am ajutat:* chiar mi-ar place sa vad cum iti stahee hee)