| Valeris a întrebat:

Maine ma duc la o cafenea cunoscuta din oras. Cum ar trebui sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| Burondo a răspuns:

Haine de fite. mai formal. in nici un caz tinuta sport happy

6 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

La 10 ani de cafenele iti arde? Imbraca-te cu hainele cumparate la paste.

| faramatania a răspuns:

Http://images6.bizoo.eu/image/img360/sale/Salopete-vara-pantaloni-
scurti_4751861_1309124196.jpg
Aşa e foarte frumos.

| dianna92 a răspuns:

Imbraca-te ca un om normal, doar mergi la o cafenea, nu la o nunta. Te duci sa bei o cafea totusi, nu cred ca te opreste la intrare pentru ca nu ai rochie de gala

| LWikErR a răspuns:

Cu un costum de pU*@

| mayweather01 a răspuns:

Imbraca-te cum iti place si cu ce te reprezinta.

| Eygey a răspuns:

Ce intrebari frate. inbracate si tu ce iti place