| adelina00 a întrebat:

Maine merg la ziua unei colege! Cu ce sa ma imbrac? va rog ajutati-ma! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Prӑjituricӑ a răspuns:

Pai ...In primul rand, la multi ani pentru colega ta! Si.Tu ai putea sa te imbraci cu niste blugi frumosi, o bluza cat mai simpla si cu o vesta din aceea cu paiete. Ceva de genul [uita-te la vesta] http://www.google.ro/......tp?/imgres niste bijuterii dragute, care sa se asorteze si vei arata splendid! Sper ca am fost de ajutor;)

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

O pereche de blugi simpli, o camaşă albă cu detalii(buzunărele, năsturei) şi curea împletită iar in picioare o pereche de cizme sau UGG-uri.
Distracţie plăcută!

| Lacoste a răspuns:

O rochie de seara neagra, mov sau rosie, dresuri culoarea piciorului sau negre, pantofi cu toc sau cizme mai elegante, un palton mai elegant.Asta depinde si de cati ani ai.

| helen1212 a răspuns:

Cu niste jeansi si iti poti lua o bluza simpatica care iti place tie cel mai mult si cu niste tenesi simpatici sau cizme:*