| larissaelena a întrebat:

Heyyy TPU! Maine merg la ziua unei colege dar nu stiu cu ce sa ma imbrac,cum sa imi fac parul...ceva ce sa se asorteze cu o pereche de ghete negre,scurte, cu tinte. AJUTOR! REPEDE!

Răspuns Câştigător
| Astella a răspuns:

Poti iti pui o bluza draguta de preferat imprimeuri si poate sa fie tip larga pe tine sau poti sa iti pui o bluza mulata dar sa nu iti lipseasca bustiera...culoarea vezi sa fie ca si a bluglor, iar accesorii asortezi cu un colier lung si mai multe bratari.

11 răspunsuri:
| Astella a răspuns:

Daca ai parul drept poti sa il ondulezi putin, daca e cret poti sa il indrepti, daca ondulat e foarte bine, si zic sa il lasi pe spate.

| larissaelena explică (pentru Astella):

Il am drept si il voi ondula putin, dar ce sa asortez la blugi si ghete? ai idei?

| Astella a răspuns (pentru larissaelena):

Ai blugi mulati, nu?

| Astella a răspuns (pentru larissaelena):

Poti iti pui o bluza draguta de preferat imprimeuri si poate sa fie tip larga pe tine sau poti sa iti pui o bluza mulata dar sa nu iti lipseasca bustiera...culoarea vezi sa fie ca si a bluglor, iar accesorii asortezi cu un colier lung si mai multe bratari.

| Denlove a răspuns:

Eu as zice sa iti iei niste blugi mulati sau niste egari si o bluza lunga si larga. Parul ar sta bine prins intr-o coada intr-o parte, iar in partea opusa o suvita lasata. Spier ca-ti va sta bine. happy :*

| HappyEyes a răspuns:

Poti sa imbraci o rochie neagra cat mai "rock" adica sa se potriveasca cat de cat cu ghetutele. Iar daca alegi o tinuta rock fa-ti parul creponat sau indreapta-l cu placa.

| larissaelena explică (pentru HappyEyes):

Imi place mult ideea dar eu as vrea sa port o pereche de blugi, cu ce ii pot asorta?

| larissaelena explică:

Mss mult. gandim la fel.dar eu as vrea o pereche de blugi, cu ce ii pot asorta?

| larissaelena explică:

Va multumesc muuuult de tot tuturor...inca mai astept raspunsuri:*

| Muneca a răspuns:

Https://www.google.md/......ps?/search uite cu asa ceva ai putea asorta blugii sau cu o oarecare bluza neagra cu sau fara tinte ia ceva simplu si dragut, cit despre par ai pute sa ti-l indrepti si sa-ti agati in par ceva sau alegeti deaici orice https://www.google.md/......ps?/search sper ca te-am ajutat:* funda?

| Stefulicii a răspuns:

Hey! Iti poti lua o rochie mai rebela..se asorteaza cu ghetele negre...vei parea foarte chic. eu ador combinatia aceasta. Sper ca te-a ajutat! Funda?

| larissaelena explică (pentru Stefulicii):

Imi place ideea dar eu as vrea sa port o pereche de blugi, cu ce sa ii asortez?