| Bernoullie a întrebat:

Merg pantaloni negri mulati cu pantofi gri, fara toc, simpli, din piele?

Răspuns Câştigător
| AzZy a răspuns:

Eu zic ca pantalonii negrii merg cu orice.winking deci DA

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Da,merg foarte binelove struckdar ar fi mers si mai bine cu niste platformelove struck

| ICanSeeAll a răspuns:

Bineinteles!

| SamSon a răspuns:

Da

| xxDudaxx a răspuns:

Da, daca vrei sa adopti un look mai cuminte, pantalonii negrii se potrivesc cu niste balerini, presupun, gri.Nu iti face griji, oricum toamna asta se poarta non-culorile.iar combinatia negru-gri e foarte ok, ti-as recomanda in partea de sus ceva alb sau de ce nu albastru.

| Pirkko a răspuns:

Merg.

| VivianKorea a răspuns:

Nu prea, pantofii pe care i-ai descris par de baba cumpara-ti altii cu stil, sa fie cu toc http://2.bp.blogspot.com/......90+ron.jpg

cauta in detaliu pe google sunt destui, funda?

| PapuShyk00 a răspuns:

Da,merge foarte bine. fundita?