| Latinmoon a întrebat:

Voi ce ati alege sa purtati dintre pantaloni negri stramti, blugi inchisi mulati cu un tricou alb cu flutiri sau o camasa de matase alb cu negru?
Cu ce as putea asorta pantofii negrii am o pereche de pantofi de piele maro sobolan si o pereche de adidasi albi.
Funda! :*

5 răspunsuri:
| Latinmoon explică:

Mai am si o camasa alba si dungi mov, mentionez ca merg la un eveniment.winking

| SasNetRomania a răspuns:

Depinde de corpul tau si genul de persoana.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Eveniment?
Pai ar merge bine pantalonii negri stramti, camasa de matase si pantofii negri sau cei maro. Daca ai avea balerini negri sau albi ar fi bine, dar e bine si cu pantofii pe care ii ai.

PS:Ai putea baga camasa in pantaloni.

Ai putea opta si pentru blugii si camasa dar nu incerca adidasii la un eveniment, trebuie ceva cat de cat elegant.

Pa, pa!

| xrapalexx a răspuns:

Pantaloni negri stramti cu camasa de matase alb cu negru

| Elvira575 a răspuns:

Pantaloni negri strimti, tricou alb cu fluturi, si pantofii maro sobolan s-ar combina perfect,
asta e parerea mea.