| Chirosan a întrebat:

Merita sa cumperi haine de pe net?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pretul determină răspunsul la acest "merită" deci spune-ne tu, merită?

| Lukasssz a răspuns:

In special de pe Wish big grin

| Furnicuta000 a răspuns:

E o intrebare foarte generala.
Zii de unde si ce si iti spun

| Invictusman a răspuns:

Da, dar unele mărimi la haine sunt decalate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal zic că nu.
Si asta pentru ca e acel farmec autentic cand te afli intr-un magazin si te plimbi printre rafturi si ei toate hainele pe rand.
Este un moment special happy
Mai ales cand esti cu prieteni si comentati impreuna hainele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu vrei ceva prea top, da. Adică așa o pijama o șapcă un hanorac mai larg un ciorap gucci merg luate de pe net, că nu prea ai cum să dai greș. Dar la pantaloni e mai riscant că poate te trezești că ori cad de pe tine ori îți vin 3 sferturi.

| pentesterintimpuliber a răspuns:

Daca iti stii marimile, da, merita