| Park1Suin a întrebat:

Ati cumparat haine de pe Aliexpress? Daca da, ati avut si dezamagiri? Merita sa cumperi?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Marfa de pe aliexpress este de proasta calitate, toata facuta in China!
Daca vrei calitate, mergi in magazine, platesti mult, dar cumperi lucruri de calitate!

| danutzu96 a răspuns:

Mie mi-a venit un colet la 100 km departare din vama. Cum valoarea era mica nu m-am dus si am cerut banii inapoi. Banii mi-au fost restituiti dupa o saptamana. Nu recomand celor care nu vor sa astepte (dureaza mai mult de o luna).

| Alicezzz a răspuns:

Am zeci de comenzi pe ali diferenta este ca nu locuiesc in Romania asa ca nu stiu cum functioneaza cu taxa vamala, mie imi vin acasa in posta sau la usa. Nu imi cumpår haine nu cred in calitatea lor dar mi am comandat tot felul de gablonturi, pixuri, tabachere, brelocuri si in general ma uit la pårerile altora cu poze la produsul respectiv.

| BeautifulSunflower a răspuns:

N am comandat si din ce am vazut aici pe TPU nici nu merita: 1-calitate proasta, 2-timp indelungat de primire, 3-platesti cu cardul, unora le-a fost trasa teapa, 3- trebuie sa le ridici de la posta vamala si mai dai niste bani(taxe vamale)

| DumitruMarcel a răspuns:

Trebuie sa ai grija cu vama. Un prieten de-al meu a luat vreo 12 produse dar doar 2 au ajuns din cauza vamii. Nu e vina celor de la aliexpress oricum ei sunt ok.

| George0888 a răspuns:

Eu am un telefon cumparat de pe Aliexpress