| dede_7766 a întrebat:

Mi-a iesit un cos mareee chiar in mijlocul obrazului. Maine e o festivitate ff importanta pentru mine. Cum as putea scapa de el? Sau cum as putea sa-l maschez mai bine?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti scapa de el intr-un timp atat de scurt,dar il poti acoperi cu putin fond de ten(aplicat doar pe cos). Pentru ca acesta sa se intinda mai bine si pentru ca acoperirea sa se faca mai usor si uniform,aplica pe cos putina crema(daca e antiacneica cu atat mai bine,dar e ok si o crema hidratanta pentru fata), dupa care aplica fond de ten in cantitati foarte mici, pana cosul va fi acoperit.