| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema : maine voi face poza pentru buletin. Din nefericire, mi-a iesit un cos exact in mijlocul fruntii (deci nu-l pot acoperi).
Daca stiti vreun truc ca sa pot scapa de el pana maine, v-as fi recunoscatore. Dau funda, nu se pune problema!winking

4 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Ai incercat cu fond de ten?
Sau e gigant?

| Sophieeeeeee a răspuns (pentru SuneteDeChitara):

Am incercat, dar nu-l acopera sad

| anothernothingthing a răspuns:

Pune pasta de dinti pe el ca o sa se usuce.

| FantassyyN a răspuns:

Am avut exact aceiasi situatie acum cateva zile laughing Insa nu te ingrijora, aplica fond de ten. La mine, desi in oglinda cosul era inca vizibil, in fotografie nu s-a vazut. Succes!