| AndreeaMe a întrebat:

Mi-am comandat produse cosmetice Ladys de pe www.ladys-cosmetic.ro si am primit 25% discount la produse...a mai folosit cineva produsele Ladys

4 răspunsuri:
| AyliN98 a răspuns:

Hey! Si eu am folosit produse ladys si sunt foarte bune, cel putin unele dintre ele, dar in general sunt bune!

| cokko a răspuns:

Unele dintre ele sunt bune, dar nu iti lua creme de fata, sau pentru cosuri pentru ca te vei umple si mai rau, de restul produselor am fost multumita (parfumuri, geluri de dus, vopsele de par)

| AlinaToma a răspuns:

Buna am folosit si eu recent mi-am luat o oja pe care am dat destul de mult, si ulterior am aflat ca e mini, un dizolvant care este vai ed el cu ulei de masline atunci cand imi sterg unghiile se imprastie pe toata mana/ pe toate degetele si nici nu curat bine, iar oja pe care am luat-o lasa pete pe unghii... deci :-p ai grija

| AndreeaMe explică:

Am fost multumit si am primit si catalog + set de testere cadou! Recomand!