| Hyperion7 a întrebat:

A comandat cineva produse de pe mobino.ro?
Daca da, cum sunt produsele?

Răspuns Câştigător
| Ion1989Ion a răspuns:

Magazinul este 100% safe. Se poate verifica, are review-uri pe Google de la clienti multumiti, review-uri pe Compari.ro, review-uri pe Facebook etc. Au si cont de TikTok destul de activ. Totodata magazinul este afiliat pe profitshare.ro si 2performant.com, asta insemnand ca sunt multe persoane care il promoveaza pe diverse site-uri de cupoate, pareri, istoric preturi etc.

De asemenea, la o scurta cautare pe Google, se regasesc diverse articole despre ei. Unul interesant este cel de la Forbes.ro unde au anuntat 2 ani pe piata din Romania.

Eu mi-am comandat in urma cu cateva luni un card microSD si a ajuns a doua zi. Pretul a fost foarte mic, gen 40 RON + Transport.

Numai bine!

2 răspunsuri:
| Ion1989Ion a răspuns:

Eu am comandat de multe ori de pe mobino.ro. Produsele sunt de calitate, iar preturile foarte bune (se poate verifica pe site-urile de comparație preturi). Au campanii de reduceri reale, iar mai nou se poate plăti în rate. Totodată livrarea la easybox este disponibila. Comenzile ajung următoarea zi, în mai puțin de 24 de ore și returul este gratuit dacă nu ești mulțumit de produs.

| Hyperion7 explică (pentru Ion1989Ion):

Interesant că totul este ok, inițial văzusem acum o lună-doua niste produse și nu știam concret daca magazinul e safe, de aceea am fost reticent la început să cumpăr de acolo, așa ca m-am dus către un un magazin mai cunoscut.
Oricum, am văzut și eu c-au introdus livrarea la easybox, mi se pare tentant!
Va mulțumesc pentru răspuns!

| Ion1989Ion a răspuns (pentru Hyperion7):

Magazinul este 100% safe. Se poate verifica, are review-uri pe Google de la clienti multumiti, review-uri pe Compari.ro, review-uri pe Facebook etc. Au si cont de TikTok destul de activ. Totodata magazinul este afiliat pe profitshare.ro si 2performant.com, asta insemnand ca sunt multe persoane care il promoveaza pe diverse site-uri de cupoate, pareri, istoric preturi etc.

De asemenea, la o scurta cautare pe Google, se regasesc diverse articole despre ei. Unul interesant este cel de la Forbes.ro unde au anuntat 2 ani pe piata din Romania.

Eu mi-am comandat in urma cu cateva luni un card microSD si a ajuns a doua zi. Pretul a fost foarte mic, gen 40 RON + Transport.

Numai bine!