| kiky278 a întrebat:

Mi-am cumparat recent o perie rotativa de la Philips. Am parul lung si des.Am incercat sa imi fac onduleuri dar nu am reusit.As vrea sa aflu mai multe despre cums e foloseste aceasta perie si daca se poate ondula parul lung?

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Trebuie sa mai incerci poate nu te pricepi tu sa manevreti peria!

| FreakyChucky a răspuns:

Http://www.mayasecret.com/frumusete/perie-rotativa-rowenta/
nu am gasit cu Philips dar banuiesc ca nu sunt foarte diferite.mai jos pe pagina e un tutorial care iti arata cum sa ti le faci