| Anonim271 a întrebat:

Hei cine are Perie rotativa Rowenta CF9220D0,cum reusiti sa va faceti bucle pe parul lung?
Mie una nu imi iese,poate ma ajutati voi cu vreun filmulet ceva de genul, etc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Lasa peria, nu merita sa iti strici parul.Ia cate o suvita groasa de un deget 2 si infasoara-o pe o bucata de hartie igienica si fa-i nod apoi, continua asa cu tot parul, culca-te si dimienata desfa parul si vei avea cele mai super bucle naturale, fara sa arzi parul. Tine vreo o saptamana daca nu te speli pe cam si nu le piepteni. funda? _Ş