| ralu_9117 a întrebat:

Mi-am cumparat spray nivea diamond gloss si vreau sa stiu si parerea voastra...este bun si previne incretirea parului? ast rasp plzzz

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu l-am folosit si chiar am fost multumita de el.happyAcum depindewinkingIncearca-l si daca iti place continua sa il folosesti. Daca nu, incearca alcevabig grin

| Vyio a răspuns:

E bun. L-am folosit si eu si parul avea o stralucire aparte. Nu stiu insa daca previne incretirea, eu am parul drept.

| ejaxz a răspuns:

Este foarte bun atata timp cat il aplici pe parul umed.
In schimb nu este rezistent la ploaie.