| barbie251 a întrebat:

Mi-am cumparat un spray cu protectie impotriva arderii parului de la Syoss si dupa ce mi-am indreptat parul am observat ca au ramas cateva fire de par pe placa. E normal? Sau nu ar mai trebui sa folosesc spray-ul? Fundăă

3 răspunsuri:
| mary23 a răspuns:

Ai facut foarte bine. Vitaminele din acele produse ajuta ca parul nostru sa mai respire. Este absolut normal ca dupa ce iti indrepti parul, unele fire, mai sensibile la actiunea placii sa se rupa.
Foloseste produsul in continuare, cu incredere!
:*

| missdeny a răspuns:

Asta inseamna ca ai dato pe caldura prea mare spreiul syoss e foarte bun si eu il folosesc.
Plizz fundita

| Marylin a răspuns:

E foarte bun spay-ul de la Sayoss si ai sa vezi ca dupa ce te dai cu el parul se indreapta si mai repede si ii da un aspect mai frumos, si mie au inceput sa imi cada cateva fire de par, da' sa stii ca e de la placa nu de la spray.