| ?! a întrebat:

[Dau fundita!] Hei. Ce sampon/balsam/masca/spray etc. as putea folosi impotriva arderii parului de la placa de intins parul/ondulatorul?
As vrea ca produsul sa fie bun si sa nu fie prea scump :d.

Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Ar trebui sa folosesti si sampon, balsam si masca de la L'oreal, mie mi se par bune! Si iti mai poti prepara tu masti cu ulei de masline sau ulei de ricin. Cauta si tu pe net astfel de masti.

| lilboutique a răspuns:

Este un ulei de la Kallos:d mergi la un magazin Kallos sau unde gasesti produse de la firma lor si intreaba de ulei pentru protectie termica. este bun, eu ma fac de ceva timp cu placa si parul meu arata foarte bine. nici scump nu ewinking

| miauu a răspuns:

Hey
cuparati de la gliss
iti garantez ca sunt foarte bune
un sampon e pana 13 lei
iar al oferte prinzi si al 8 lei
balsamu cam la fel
si un spray de par e cam 15 lei
masca pana in 20 lei
deci sunt super bune
eu de 3 ani el folosesc

| AGGA a răspuns:

Http://www.baaria.com/......_medie.jpg
Eu folosesc de la Gliss si sunt foarte bune si pretul nu este exagerat,
poti alege tratamentul masca pentru parul despicat cred ca este cam 19 lei dar te tine bine si este bun, incearca zic eu:P

| alexdop21 a răspuns:

{nu imi trebuie fundita ta}

| patricCia a răspuns:

Du-te la coafor si roga-ti coafeza sa iti comande un spray profesional pentru protejarea parului impotriva caldurii placiiwinking. Eu asa am facut. Mai bine stie ea + ca sunt produse profesionale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca reparatoare intensiva si Leave and Lock in Protector, de la Satinique - Amway.