| Fury a întrebat:

Cum fac o pereche de blugi 98% bumbac si 2% elastan sa intre la apa in latime daca se poate (asa fel incat sa fie mai stramti) fara sa se strice materialul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal bumbacul intra la apa, fierbinte daca se poate, dar intra si in lungime si in latime, acum depinde cum este cusuta fibra, la croitor ca strici blugii, la mine costa 5 roni o transformare, in bucuresti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca poti, adica nu stiu nu ma prea pricep(desi ma bag in seamalaughinglaughing ), dar poti sa mergi la croitorie sa ti stramteze si sti de`o treaba!smug