| Andreea_5313 a întrebat:

Mi-am luat peria rotunda cu peri naturali de la Avon, dar miroase ingrozitor, a ceva stricat.Cum pot scoate mirosul din ea?sad

5 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

O poti spala, insa doar cu apa din abundenta.
Am avut si eu, si asa am facut, la mine a mers.
Precizez, nimic altceva in afara de apa, ca apoi risti sa te trezesti cu alte tampenii prin par laughing.
Bafta ^^

| Afdsa a răspuns:

@zuzu, tin sa te contrazic. Uite, poate este posibil sa gasesti aproximativ acelasi produse, ca aspect. Dar nu ca si calitate, trust me, cumpar de mult timp de la avon, si are produse foarte bune si de calitate, nu ca toate fake'urile care apar prin magazine doar ca sa faca romanii bani.

| pwp a răspuns:

Spalo cu cat mai multa apa calda!
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa : http://www.fostaprietena.info/? username=34892

| Fuckthislife0406 a răspuns:

Deci lasate de avonwinkingla magazin gasesti aceleasi produse mai ieftine si mai bunewinking