| Cristina1994c a întrebat:

Mi-am luat sampon pentru cresterea parului de la Favisan. La modul de utilizare scrie ca trebuie la ultima clatire sa ma clatesc cu apa cu otet sau cu lamaie.voi v-ati spalat cu acest sampon fara sa va clatiti cu apa cu otet/lamaie si v-a crescut parul?

1 răspuns:
| Etelca a răspuns:

Eu nu l-am incercat, dar daca asa zice la utilizare, fa si tu asa..desi nu cred ca trebuie neaparat, apa cu otel sau cu lamaie nu va ajuta sa creasca mai mult parul..ai grija sa nu te dai cu el pe piele ca am auizt ca iti pare par si pe corp happy