| iloveunicorns112233 a întrebat:

Mi-am luat un sampon Favisan, inca nu l-am folosit. si vreau sa imi spuneu parerea despre el..si sa imi explicati cam cum se aplica.trebuie sa te speli de 2 ori? Ca zice "se repeta" si " la ultima clatire se clateste cu blabla"... Scuze daca exista greseli de ortografie dar sunt pe tel si merge mai greu laughing (samponul e pentru cresterea parului.)

Ms anticipat :*

1 răspuns:
| Adina981 a răspuns:

In general sampoanele de la Favisan sunt destul de bune dar depinde si de tipul tau te par. Te speli asa cum le spali in mod obisnuit cu orice sampon.